Úvod>O nás

O nás

ANTOŠ - KOUPELNY s.r.o Hradec Králové je společnost s více než patnáctiletou praxí v rekonstrukci koupelen, bytů a bytových jader na klíč.

Zabýváme se jak prodejem širokého sortimentu instalatérského či topenářského materiálu, koupelnových doplňků, tak i kompletními rekonstrukcemi koupelen či kuchyní. Rekonstrukce - renovace koupelny je uzpůsobená přesně Vašim přáním, finančním a dalším požadavkům.

Pomůžeme Vám s veškerou přípravou rekonstrukce - od návrhu designu až po výběr materiálů, který vybereme přímo v našem obchodě v Průmyslové ulici 1198 Hradec Králové.

Zde najdete vše pro Vaši koupelnu ve velkém výběru od českých i zahraničních výrobců: Metália, Novaservis, La Torre, Ronal Jika Kolo

Vložte důvěru v naši společnost tak, jako mnozí a kontaktujte nás. Společně proměníme Vaši koupelnu, kuchyň, byt, bytové jádro či dům v příjemné místo odpočinku a relaxace.

Mile rádi Vám poradíme při výběru vhodného materiálu pro Vaši koupelnu, zpracujeme grafický návrh a vše dle Vašeho požadavku pochopitelně dodáme a zrealizujeme.
Děkujeme za pozornost, kterou věnujete našim stránkám a těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontaktní formulář

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

vizitka firmy na portálu www.bydleniok.cz

Webové stránky vytvořil Acceler